Miejsce

 Wydarzenie 6 Konferencja warsztatowa Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu będzie realizowana w tym roku w sposób zdalny - ONLINE.

       W związku z występującym zagrożeniem epidemiologicznym i związanymi z tym potencjalnymi ograniczeniami, podjęliśmy decyzję o realizacji w tym roku 6 Konferencji warsztatowej Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu  w sposób zdalny - ONLINE.  Aby móc wziąć udział w wydarzeniu online, tym razem nie trzeba będzie przyjeżdżać do Poznania.

Do wzięcia udziału w konferencji online nie potrzebujecie Państwo żadnych dodatkowych programów, a uczestnicy wydarzenia mają zapewnione bezpieczeństwo informatyczne swojego wizerunku. Potrzebny będzie jedynie komputer/laptop/tablet itp. podłączony do Internetu.  W trakcie wykładów widoczny  jest wyłącznie prowadzący szkolenie, jego prezentacja i ewentualne zapiski na tablicy. Podczas szkolenia możliwe jest zadawanie pytań na czacie.

       Dwa dni przed dniem konferencji zostaną rozesłane maile z zabezpieczonymi linkami do poszczególnych warsztatów ( na które dana osoba została zapisana) do naszej platformy, za pomocą której, będziemy prowadzić 6 Konferencję  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu (logowanie jest bardzo proste, a w przypadku problemów pomożemy telefonicznie). Po zakończeniu wydarzenia wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o jego ukończeniu (w formie pdf). Platforma e-learningowa z której korzystamy https://clickmeeting.com/pl,  jest narzędziem interaktywnym, prostym w obsłudze, wykorzystywanym do prowadzenia wykładów i webinariów.

 Wszelkie informacje dotyczące spraw organizacyjnych będą publikowane w zakładce AKTUALNOŚCI.