Aktualności

14.10.2020. Komunikat -  Odwołanie 6 Konferencji  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu.

Szanowni Państwo, 

        Ze smutkiem, w dniu dzisiejszym, podjęliśmy decyzję o odwołaniu naszego wydarzenia: 6 Konferencji Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu. Mieliśmy wielką nadzieję na spotkanie z Państwem i wymianę doświadczeń za pośrednictwem platformy edukacyjnej. Niestety, pandemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi. Covid 19 pojawił się w jednej z współpracujących z nami placówce, a także w naszym Ośrodku, który obok Stowarzyszenia Aperio jest współorganizatorem wydarzenia. Nie wiemy co przyniosą najbliższe dni, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć taką decyzję. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w bardziej sprzyjających okolicznościach, w przyszłym roku. Bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom zaangażowanym w przygotowanie konferencji. Wszystkie osoby, które zapłaciły za udział, będą miały zwrócone pieniądze w przeciągu 7 dni roboczych.

Życząc wszystkim dużo zdrowia, pozdrawiamy.           

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

 

 

1.10.2020. Komunikat -  6 Konferencja  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu  w sposób zdalny - ONLINE.

Szanowni Państwo,

          W związku z występującym i narastającym ciągle zagrożeniem epidemiologicznym i związanymi z tym zagrożeniami i ograniczeniami, które pozostały nadal utrzymane przez  Ministerstwo Zdrowia, podjęliśmy dziś decyzję o realizacji 6 Konferencji  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu  w sposób zdalny - ONLINE. Czekaliśmy z tą ostateczną decyzją jak najdłużej, obserwując i analizując sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, licząc na to, że  warunki poprawią się na tyle, że uda nam się ponownie spotkać w "tradycyjny sposób". Niestety nie nastąpiła poprawa i ze względu na bezpieczeństwo uczestników wydarzenia zmuszeni byliśmy pdjąć taką decyzję.

      Platforma e-learningowa, z której korzystamy,  jest narzędziem interaktywnym, prostym w obsłudze, wykorzystywanym do prowadzenia wykładów i webinariów. Dlatego, w obliczu zaistniałej sytuacji utrzymujących się w dalszym ciągu ograniczeń, nie planujemy dalej przesuwać  konferencji i warsztatów, a jedynie zmienić ich formę, z tradycyjnej na online. Zakres materiału pozostaje prawie bez zmian - wykreślony został jeden wykład a w przypadku jednego warsztatu zmienił się prowadzący ( zapraszamy do zakładki PROGRAM) . Aby móc wziąć udział w konferencji i warsztatach online, tym razem nie trzeba będzie przyjeżdżać do Poznania.

       Do wzięcia udziału w wydarzeniu nie potrzebujecie Państwo żadnych dodatkowych programów, a uczestnicy 6 Konferencji  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu mają zapewnione bezpieczeństwo informatyczne swojego wizerunku. Potrzebny będzie jedynie komputer/laptop/tablet itp. podłączony do Internetu.  W trakcie wykładów i warsztatów online widoczny  jest wyłącznie prowadzący szkolenie, jego prezentacja i ewentualne zapiski na tablicy.

Podczas warsztatów online możliwe jest zadawanie pytań na czacie.

      W związku z tym, że zajęcia odbędą się online, następuje zmiana harmonogramu godzin wydarzenia. Konferencja będzie się odbywała w dwóch modułach: wykładowym 23 października (piątek) w godzinach 15:00 – 19:10 i warsztatowym: 24 października (sobota)  w godzinach 9:30 – 12:00 -równolegle odbędą się 5 warsztatów.

Osoby, które się już zapisały i zapłaciły, a związku z wprowadzonymi zmianami chcą zrezygnować, prosimy o wysłanie maila w tytule REZYGNACJA do biura organizatora na adres: info@autyzmkonferencja.pl  do 8 października  ( w tytule prosimy wpisać: Rezygnacja z wydarzenia - zgłoszenie z dnia , a w treści imię i nazwisko osoby do wykreślenia.....). Wszystkie osoby, które zrezygnują do 8 października otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych na konto, z którego zostały wpłacone lub konto wskazane w mailu z rezygnacją (np. w przypadku płatności za pośrednictwem poczty itp.).

       Wszystkie pozostałe osoby prosimy o dokonanie płatności - szczegóły zakładka OPŁATY. - dotyczy to osób, które jeszcze nie zapłaciły Faktury zostaną wysłane mailem w postaci PDF.

       Dwa dni przed dniem konferencji zostaną rozesłane dwa maile z linkiem i hasłem  do naszej platformy, za pomocą której, będziemy prowadzić 6 Konferencję  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu (logowanie jest bardzo proste, a w przypadku problemów pomożemy telefonicznie). Jeden mail będzie dotyczył pierwszego dnia wydarzenia - konferencji, drugi mail - dnia drugiego - warsztatów. Po zakończeniu wydarzenia Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o jego ukończeniu.

     Jesteśmy przekonani, że ta forma szkolenia będzie nie mniej atrakcyjna i efektywna od tradycyjnej!

     Osoby zainteresowane dołączeniem jeszcze do uczestników konferencji i warsztatów - prosimy o zapisanie się za pośrednictwem formularza w zakładce REJESTRACJA.  Aktualne wolne miejsca na danych warsztatach są widoczne w zakładce PROGRAM.

 

  Jeżeli będą potrzebowali Państwo bardziej szczegółowych informacji lub będziecie Państwo chcieli zadać jakieś pytania, prosimy o korespondencję mailową pod adresem info@autyzmkonferencja.pl lub kontakt telefoniczny - KONTAKT.

 

Życzymy dużo zdrowia!

Do zobaczenia online!

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

 

 

10.04.2020. Komunikat - zmiana daty - oficjalne potwierdzenie nowej daty - nowy termin: 23.10.2020 r.

   Z wielką radością informujemy Państwa, że po ostatecznych uzgodnieniach z panem Kanclerzem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, zgodnie z wcześniejszym komunikatem z dnia 23.03.2020, oficjalnie, nowym terminem 6 Konferencji  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu jest 23 październik 2020r. Miejsce oraz inne informacje dotyczące zarówno konferencji jak i warsztatów pozostają bez zmian, a dokonane zgłoszenia pozostają w mocy.  

Życzymy wszystkim zdrowia!
Do zobaczenia 23 października!

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

27.03.2020. Komunikat - zmiana daty. Nowy termin: 23.10.2020

Szanowni Państwo,
Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem (Covid-19) oraz odpowiadając na liczne pytania osób zainteresowanych naszą konferencją, informujemy , iż postanowiliśmy przenieść termin wydarzenia. Chcielibyśmy się z Państwem spotkać w październiku 2020. Obecnie trwają rozmowy z panem Kanclerzem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nad możliwością zorganizowania 6 Konferencji„ Dziecko z autyzmem w przedszkolu” w dniu 23.10.2020r na poprzednio ustalonych zasadach.
W związku z zaistniałą sytuacją, dotychczas uiszczone opłaty za udział zachowują ważność w nowym terminie.
O ostatecznej decyzji niezwłocznie Państwa poinformujemy. Bardzo Państwu dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość w tej szczególnej dla nas wszystkich sytuacji. Mamy nadzieję, że w 23 października uda nam się spotkać na kolejnym ciekawym wydarzeniu z cyklu „ Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu „
Wszelkie pytania i sugestie i ewentualne rezygnacje proszę kierować na info@autyzmkonferencja.pl ( rezygnację prosimy przesłać do 13.04.2020 mailem - w tytule prosimy wpisać -rezygnacja - a w treści nazwiska osób które rezygnują)

W przypadku osób, które dokonały już płatności a chciałyby mieć zwrócone pieniądze i tym samym zostać wykreślonym z listy uczestników, prosimy o kontakt mailowy do dnia 13 kwietnia 2020r. Prosimy by mail zawierał następujące informacje: tytuł - Rezygnacja, w treści - imię i nazwisko osoby/osób, które chcą otrzymać zwrot oraz nr konta bankowego, na który ma być on wykonany. -

Życzymy wszystkim zdrowia!
Do zobaczenia 23 października!

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

 
3.03.2020. Wyczerpanie pierwszej puli promocyjnej.
Informujemy, że pierwsza pula promocyjna na zapisy już została wyczepana. Obecnie cena, dla zgłoszeń grupowych lub dla  osób które ukończyły III STOPNIOWY KURS: „TERAPIA BEHAWIORALNA DZIECI Z  AUTYZMEM" Instytucie Dziecka AUTUS , wynosi 95zł. Cena obowiązuje do wyczerpania puli promocyjnej.
Dodatkowo przypominamy, że wszyskie osoby znajdujące się na liście uczetników konferencji  otrzymują prawo do rabatu  70zł, ważnego do końca 2020r.,  na wszystkie edycje kursu:  III STOPNIOWY KURS: „TERAPIA BEHAWIORALNA DZIECI Z AUTYZMEM"   LINK: (>>><<<).

 

21.02.2020. Rozpoczęcie zapisów!
Informujemy, że od dziś rozpoczelismy zapisy na 6 konferencję „Dziecko z autyzmem w przedszkolu”. Prosimy pamiętać, że do 30 marca obowiązują niższe ceny. Dzięku udziałowi w konferencji mozna odnowić  Certyfikatu Nauczyciela-Terapeuty Dziecka z Autyzmem.
 
 
Plakat konferencji:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom poprzednich wydarzeń. Cieszymy się bardzo, że poruszana tematyka spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.
Dziekujemy za słowa uznania. Dzięki nim mamy jeszcze większą motywację do dalszych działań.
Mamy nadzieję, że w tym roku ponownie uda się nam spotkać!
 
Instytut Dziecka AUTUS przygotował rabat okazjonalny dla uczestników konferencji na  III stopniowy kurs - więcej szczegółow w poniższym linku:
 
Zdjęcia z poprzednich wydarzeń - galerie zdjęć :