Aktualności

10.04.2020. Komunikat - zmiana daty - oficjalne potwierdzenie nowej daty - nowy termin: 23.10.2020 r.

   Z wielką radością informujemy Państwa, że po ostatecznych uzgodnieniach z panem Kanclerzem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, zgodnie z wcześniejszym komunikatem z dnia 23.03.2020, oficjalnie, nowym terminem 6 Konferencji  Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu jest 23 październik 2020r. Miejsce oraz inne informacje dotyczące zarówno konferencji jak i warsztatów pozostają bez zmian, a dokonane zgłoszenia pozostają w mocy.  

Życzymy wszystkim zdrowia!
Do zobaczenia 23 października!

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

27.03.2020. Komunikat - zmiana daty. Nowy termin: 23.10.2020

Szanowni Państwo,
Mając na uwadze obecną sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem (Covid-19) oraz odpowiadając na liczne pytania osób zainteresowanych naszą konferencją, informujemy , iż postanowiliśmy przenieść termin wydarzenia. Chcielibyśmy się z Państwem spotkać w październiku 2020. Obecnie trwają rozmowy z panem Kanclerzem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nad możliwością zorganizowania 6 Konferencji„ Dziecko z autyzmem w przedszkolu” w dniu 23.10.2020r na poprzednio ustalonych zasadach.
W związku z zaistniałą sytuacją, dotychczas uiszczone opłaty za udział zachowują ważność w nowym terminie.
O ostatecznej decyzji niezwłocznie Państwa poinformujemy. Bardzo Państwu dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość w tej szczególnej dla nas wszystkich sytuacji. Mamy nadzieję, że w 23 października uda nam się spotkać na kolejnym ciekawym wydarzeniu z cyklu „ Dziecko z Autyzmem w Przedszkolu „
Wszelkie pytania i sugestie i ewentualne rezygnacje proszę kierować na info@autyzmkonferencja.pl ( rezygnację prosimy przesłać do 13.04.2020 mailem - w tytule prosimy wpisać -rezygnacja - a w treści nazwiska osób które rezygnują)

W przypadku osób, które dokonały już płatności a chciałyby mieć zwrócone pieniądze i tym samym zostać wykreślonym z listy uczestników, prosimy o kontakt mailowy do dnia 13 kwietnia 2020r. Prosimy by mail zawierał następujące informacje: tytuł - Rezygnacja, w treści - imię i nazwisko osoby/osób, które chcą otrzymać zwrot oraz nr konta bankowego, na który ma być on wykonany. -

Życzymy wszystkim zdrowia!
Do zobaczenia 23 października!

mgr Lidia Domańska
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz
Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
„APERIO”

 
3.03.2020. Wyczerpanie pierwszej puli promocyjnej.
Informujemy, że pierwsza pula promocyjna na zapisy już została wyczepana. Obecnie cena, dla zgłoszeń grupowych lub dla  osób które ukończyły III STOPNIOWY KURS: „TERAPIA BEHAWIORALNA DZIECI Z  AUTYZMEM" Instytucie Dziecka AUTUS , wynosi 95zł. Cena obowiązuje do wyczerpania puli promocyjnej.
Dodatkowo przypominamy, że wszyskie osoby znajdujące się na liście uczetników konferencji  otrzymują prawo do rabatu  70zł, ważnego do końca 2020r.,  na wszystkie edycje kursu:  III STOPNIOWY KURS: „TERAPIA BEHAWIORALNA DZIECI Z AUTYZMEM"   LINK: (>>><<<).

 

21.02.2020. Rozpoczęcie zapisów!
Informujemy, że od dziś rozpoczelismy zapisy na 6 konferencję „Dziecko z autyzmem w przedszkolu”. Prosimy pamiętać, że do 30 marca obowiązują niższe ceny. Dzięku udziałowi w konferencji mozna odnowić  Certyfikatu Nauczyciela-Terapeuty Dziecka z Autyzmem.
 
 
Plakat konferencji:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom poprzednich wydarzeń. Cieszymy się bardzo, że poruszana tematyka spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.
Dziekujemy za słowa uznania. Dzięki nim mamy jeszcze większą motywację do dalszych działań.
Mamy nadzieję, że w tym roku ponownie uda się nam spotkać!
 
Instytut Dziecka AUTUS przygotował rabat okazjonalny dla uczestników konferencji na  III stopniowy kurs - więcej szczegółow w poniższym linku:
 
Zdjęcia z poprzednich wydarzeń - galerie zdjęć :